Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ» 26.08.2021

Вакансії
👁 664

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

  1. Головного спеціаліста відділу досудового врегулювання спорів управління претензійної роботи департаменту правової політики та якості Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) у галузі знань «Право», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності департаменту на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 1 року.

  • Головного спеціаліста Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради.

 Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань  «Право», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Довідки за телефоном: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці щодо вакансії в Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради надається заступником начальника Інспекції за телефоном 42 90 41 чи безпосередньо за адресою: 73003, м. Херсон, вул. Стрітенська, 7.

        Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  •   копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  •   копію документу про загальну середню освіту, яким підтверджується вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Що зробило за сьогодні КП «Херсонміськсвітло»
«Гуманітарна» комісія підтримала зміни в управлінні комунальним майном

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X