Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ» 16.07.2020

  1. ГОЛОВНА
  2. Вакансії
  3. Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ» 16.07.2020

Виконавчі органи  Херсонської  міської радиоголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

1. Заступник начальника виробничо-технічного відділу управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальностями галузей знаньтехнічного спрямування, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 2 років.

2. Головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міської ради(на період соціальної відпустки для догляду за дитиною основного працівника)– 2 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги:вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) у галузях знань «Право»,«Управління та адміністрування»,«Соціальні та поведінкові науки», вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 22 34 02, 49 55 68

Інформаціящодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати працінадається:

-щодо вакансії у департаменті житлово-комунального господарства міської ради -директором департаментужитлово-комунального господарства міської ради за телефоном49 54 51чи безпосередньо за адресою:73003, м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 45;

– щодо вакансій у відділі реєстрації місця проживання фізичних осібміської ради –начальником відділуреєстрації місця проживання фізичних осіб міської радиза телефоном 49 32 19чи безпосередньо за адресою:73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 119.

Документи що подаються кандидатами:

– заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;

– заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х6 см;

– копія документа, який посвідчує особу, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;

– для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;

– копія трудової книжки (для працюючих – засвідчену кадровою службою установи);

– заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування,за 2019 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом30 календарних днівіз дня оголошення конкурсу за адресою:73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Новини міста

Меню
X
X