Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ» 06.01.2022

Вакансії
👁 251

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

  1. Головного спеціаліста сектора координації та громадських зв’язків загального відділу департаменту міського господарства Херсонської міської ради (на період соціальної відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Документознавство» чи галуззю знань «Управління та адміністрування», вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці щодо вакансії  в департаменті міського господарства міської ради надається  заступником директора департаменту за телефоном (0552) 49 55 53 чи безпосередньо за адресою: 73003, м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 45

  • Завідувача сектора з контролю за паркуванням автотранспортних засобів Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Право», «Транспорт», вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 2 років.

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці щодо вакансії в Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради надається заступником начальника Інспекції за телефоном 45 63 08 чи безпосередньо за адресою: 73003, м. Херсон, вул. Стрітенська, 7.

  • Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та закупівель департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради (на період соціальної відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Облік і аудит», «Облік і оподаткування»), «Соціальні та поведінкові науки» (за спеціальністю «Економіка»), вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці щодо вакансії в департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради надається директором департаменту  за телефоном (0552) 22 55 88 чи безпосередньо за адресою: 73003,  м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  •   копію документу про загальну середню освіту, яким підтверджується вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Меморандум між центральною владою та громадами щодо стримання росту тарифів на тепло виконується
Висновки та рекомендації постійних комісій міської ради VІІІ скликання 2022 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X