Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ»  03.02.2022

Вакансії
👁 1K

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної посади:

Головний спеціаліст відділу землеустрою управління земельних ресурсів департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради (на період соціальної відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Архітектура та містобудування» (за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»), «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Управління та адміністрування» (за спеціальностями «Облік і оподаткування»), вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається директором департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради за телефоном: 22 55 88 чи безпосередньо в департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.№209.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  •   копію документу про загальну середню освіту, яким підтверджується вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Херсонський Водоканал замінив дві засувки
Школи міста продовжать навчання дистанційно

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X