Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 29.07.2021

Вакансії
👁 510

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

1. Начальника управління містобудування та архітектури департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради, головного архітектора.

Кваліфікаційні вимоги: вища архітектурна освіта за освітнім ступенем магістра (спеціаліста), вільне володіння державною мовою, стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

2. Головного спеціаліста відділу діловодства Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Документознавство» чи галуззю знань «Управління та адміністрування», вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68, 22 34 02

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається:

– щодо вакансії в департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради – директором департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради за телефоном 22 55 88 чи безпосередньо в департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 209.

– щодо вакансії у відділі діловодства міської ради – начальником відділу діловодства міської ради за телефоном 22 34 74 чи безпосередньо у відділі діловодства міської ради за адресою: 73003,  м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.108.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна-СВ» 22.07.2021
Де Херсонводоканал здійснює ремонти сьогодні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X