Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна-СВ» 22.07.2021

  1. Головна
  2. Вакансії
  3. Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна-СВ» 22.07.2021

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної  посади:

1. Начальника відділу з питань професійної та позашкільної освіти, виховної роботи управління освіти Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, стаж роботи відповідно до напрямків діяльності виконавчого органу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 2 років.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68, 22 34 02

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається начальником управління освіти міської ради за телефоном 42 33 35 чи безпосередньо в управлінні освіти міської ради за адресою: 73003,              м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-а.

2. Головного спеціаліста відділу контролю за дотриманням законодавства управління економічної політики департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Право», вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68, 22 34 02

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається директором департаменту економіки та інвестицій міської ради за телефоном 49 15 30 чи безпосередньо в департаменті економіки та інвестицій міської ради за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.510.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Меню
X
X