Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна-СВ» 17.06.2021

  1. ГОЛОВНА
  2. Вакансії
  3. Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна-СВ» 17.06.2021

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної  посади:

Головний спеціаліст сектора автоматизованої обробки інформації бюджетного відділу управління зведеного бюджету та контролю департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Інформаційні технології» за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Інформаційні системи та технології» вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається директором департаменту бюджету і фінансів міської радиза телефоном 49 03 40 чи безпосередньо за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 413.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копія документа, який посвідчує особу, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Новини міста

Меню
X
X