Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 15.07.2021

Вакансії
👁 223

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної  посади:

Головного спеціаліста відділу інвестиційних проєктів управління стратегічного розвитку та інвестицій департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Соціальні та поведінкові науки» (за спеціальністю «Економіка»), вільне володіння державною мовою, стаж роботи відповідно до напрямків діяльності виконавчого органу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається директором департаменту економіки та інвестицій міської ради за телефоном 49 15 30 чи безпосередньо в департаменті економіки та інвестицій міської ради за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копія паспорта, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 08.07.2021
Сьогодні на маршрути міста виїхало 17 автобусів АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X