Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 12.08.2021

  1. Головна
  2. Вакансії
  3. Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 12.08.2021

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

1. Начальника відділу по роботі із засобами масової інформації департаменту у справах засобів масової інформації та зв’язків із громадськістю Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Журналістика», «Публічне управління та адміністрування», «Гуманітарні науки», вільне володіння державною мовою.

 Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності відділу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 2 років.

2. Начальника відділу по взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями департаменту у справах засобів масової інформації та зв’язків із громадськістю Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Журналістика», «Публічне управління та адміністрування», «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», вільне володіння державною мовою.

                                 Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності відділу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 2 років.

3. Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління зведеного бюджету та контролю департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Управління та адміністрування» за спеціальностями: «Облік і оподаткування», «Облік і аудит», «Фінанси», вільне володіння державною мовою.

 Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68, 22 34 02

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається:

– щодо вакансії в департаменті у справах засобів масової інформації та зв’язків із громадськістю міської ради – директором департаменту у справах засобів масової інформації та зв’язків із громадськістю міської ради за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37,          каб. 115.

– щодо вакансії в департаменті бюджету і фінансів міської ради – директором департаменту бюджету і фінансів міської ради за адресою: 73003,  м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.412.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Меню
X
X