Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 08.07.2021

 1. Головна
 2. Вакансії
 3. Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 08.07.2021

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

 1. Начальника управління енергетики, енергоменеджменту та енергоефективності департаменту міського господарства Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань  «Електрична інженерія» чи спеціальностями інших галузей знань технічного спрямування, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності виконавчого органу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 2 років.

 • Головного спеціаліста служби у справах дітей Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Освіта/Педагогіка», «Соціальні та поведінкові науки», «Соціальна робота», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності виконавчого органу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 1 року.

 • Головного спеціаліста відділу обліку земель та договірних відносин управління земельних ресурсів департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів  Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Архітектура та будівництво» за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», «Право», «Управління та адміністрування» за спеціальністю «Облік і оподаткування», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 1 року.

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається:

– щодо вакансії в департаменті міського господарства міської ради – директором департаменту за телефоном 49 54 51 чи безпосередньо за адресою: 73000, м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 45.

– щодо вакансії в службі у справах дітей міської ради – начальником служби безпосередньо за адресою: 73003, м. Херсон, вул. Суворова, 29, каб. 403.

– щодо вакансії в департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради – директором департаменту за телефоном 22 55 88 чи безпосередньо за адресою: 73000,м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 209.

Довідки за телефоном: 49 10 40, 49 55 68

        Документи, що подаються кандидатами:                          

 • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
 • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії паспорта громадянина України, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;
 • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
 • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
 • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Меню
X
X