Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 07.10.2021

Вакансії
👁 236

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

  1. Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління зведеного бюджету та контролю департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Управління та адміністрування» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Облік і аудит», «Фінанси», вільне володіння державною мовою.

 Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

  • Головного спеціаліста відділу контролю за дотриманням законодавства управління економічної політики департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Право», вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці в департаменті економіки та інвестицій міської ради –   надається директором департаменту за телефоном 49 15 30 чи безпосередньо в департаменті економіки та інвестицій міської ради за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.510;

в департаменті бюджету і фінансів міської ради – надається  директором департаменту за адресою: 73003,  м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.412.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  •   копію документу про загальну середню освіту, яким підтверджується вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Роботи, які виконувало КП «Херсонміськвітло» 25 жовтня
Де і коли в Херсонській МТГ можна буде придбати новорічну ялинку

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X