Оголошення, що вийшло у газеті «Гривна – СВ» 05.08.2021

Вакансії
👁 847

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради

оголошують конкурс на заміщення вакантних  посад:

1. Головного спеціаліста відділу міжнародного та муніципального співробітництва управління стратегічного розвитку та інвестицій департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня спеціаліста (магістра) за галузями знань «Соціальні та поведінкові науки» (за спеціальністю «Економіка»), «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»), «Міжнародні відносини» (за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»), вільне володіння державною мовою, знання іноземної мови (англійська мова) в обсягах, необхідних для виконання службових обов’язків.

 Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності виконавчого органу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

2. Спеціаліста І категорії Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради (3 вакансії).

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня бакалавра, магістра (спеціаліста) за галуззю знань  «Право», вільне володіння державною мовою,

без вимог до стажу.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68, 22 34 02

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається:

– щодо вакансії в департаменті економіки та інвестицій міської ради – директором департаменту економіки та інвестицій міської ради за телефоном 49 15 30 чи безпосередньо в департаменті економіки та інвестицій міської ради за адресою: 73003, м. Херсон,                просп. Ушакова, 37, каб.510.

– щодо вакансії в Інспекції з контролю за благоустроєм міської ради – начальником Інспекції за телефоном 22 44 80 чи безпосередньо за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 311.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
  •      Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Знайдені компромісні рішення щодо Статуту Херсонської МТГ
Виконком погодив виділення коштів на капітальний ремонт зелених зон

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X