Оголошення, що вийшло у газеті “Гривна – СВ” 04.11.2021

Вакансії
👁 333

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної  посади:

1. Головного спеціаліста відділу маркетингу, промоції міста та зовнішньої реклами управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань «Право», «Інформаційні технології», «Управління та адміністрування», вільне володіння державною мовою, стаж роботи відповідно до напрямків діяльності управління на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 1 року.

2. Спеціаліста І категорії відділу розвитку туризму управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради (2 вакансії).

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче освітнього ступеня бакалавра, магістра (спеціаліста) за галузями знань «Сфера обслуговування» за спеціальністю «Туризм», «Управління та адміністрування» за спеціальністю «Маркетинг», «Публічне управління та адміністрування», вільне володіння державною мовою,  без вимог до стажу роботи.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці щодо вакансій в управлінні маркетингу міста і туризмуміської ради надається за телефоном (0552) 26 17 70, (0552) 46 00 07 чи безпосередньо за адресою: 73003,       м. Херсон, вул. Лютеранська, 20.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  •   копію документу про загальну середню освіту, яким підтверджується вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Херсонський “Кристал” запрошує глядачів на матч
У пунктах щеплення лікарні ім.Є.Є. Карабелеша вже є Moderna

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X