Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсона до 2030 року

Стратегія новини
👁 272

Запрошуємо на засідання членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку херсонської міської територіальної громади до 2030 року!

Під час зустрічі відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження громади, проведеного в рамках активності «Підтримка стратегічного планування у м. Херсон (Стратегія 2022-2030)» від Таїсії Ратушної, представниці ГО «Український центр соціального проектування». 

Ви дізнаєтесь про актуальний стан виконання завдань, визначених на засіданні робочої групи 18 листопада, від директорки департаменту економіки та інвестицій Ірини Ніколаєвої. 

Також у порядку денному – робота членів робочої групи з виконавчою директоркою Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України Ларисою Оленковською. 

Засідання відбудеться 20 грудня 2021 року з 10:00 до 12:00 у «Raziotel Рішельєвський Херсон» за адресою вул. Олеся Гончара, 19 (великий зал). 

Якщо ви хочете долучитися до робочих груп і безпосередньо впливати на розвиток свого міста під час наступних засідань, заповнюйте форму https://bit.ly/3iL7upI

Розробка Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).  Херсонська міська рада реалізує ініціативу створення Стратегії за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та у співпраці з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова.

Вам також може сподобатися

У Херсоні підсумовано результати традиційної благодійної акції «Яблучко -2021»
На COVID-19 захворів ще 21 херсонець

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X