У стінах Херсонської міської ради пройшло чергове засідання Робочої групи з Розробки Стратегії міста.

Стратегія новини
👁 167

У стінах Херсонської міської ради пройшло чергове засідання Робочої групи з Розробки Стратегії міста. Мешканці, галузеві експерти та міська влада зібралися, щоб обговорити майбутній документ.

Зокрема, фахівці з проблем екології та захисту навколишнього середовища провели зустріч, присвячену збалансованому розвитку громади Херсона. Учасники обговорили необхідність зменшення антропогенного навантаження на природу, збільшення рекреаційних зон, модернізації очисних споруд тощо.

Учасники зустрічі: представники Херсонського державного університету,

Херсонського державного аграрно-економічного університету, сектору Державного агентства водних ресурсів України у Херсонській області та м.Севастополі, департаменту захисту довкілля та природних ресурсів ХОДА, ДП “Херсонській морській торговельний порт”.

Також відбулося засідання робочої групи, присвячене основним принципам роботи Стратегії. Учасники працювали над визначенням місії, стратегічного бачення майбутнього (візії), цілей, завдань та головних напрямів розвитку громади до 2030 року. Сформовані ними пропозиції будуть опубліковані на сайті Херсонської міської Ради. 

Розробка Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Херсонська міська рада реалізує ініціативу створення Стратегії за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та у співпраці з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі міста будинок без тепла – лічильник зняли на повірку
Дорожні роботи на території Херсонської громади тривають

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X