2 листопада пройшла зустріч робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсону

Стратегія новини
👁 154

2 листопада представники робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року зібралися на чергове засідання. 

Через карантинні обмеження зустріч проходила в режимі онлайн. Члени робочої групи, серед яких представники громадських організацій, академічних кіл, виконавчих органів місцевого самоврядування, та партнерів з проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), обговорили стан виконання завдань, визначених на попередніх засіданнях, а також сформулювати подальші кроки в реалізації стратегії. 

У дискусії взяли участь директорка департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва, доцентка кафедри економіки Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова Валерія Єсіна, провідний експерт з розробки Стратегії Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» Дмитро Лукін, а також представниця ГО «Український центр соціального проектування» Таїсія Ратушна.

Ірина Ніколаєва проінформувала всіх присутніх про стан опрацювання міськрадою аналітичних звітів, підготовлених представниками Проєкту USAID та науковцями Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Експерти розглянули сильні, слабкі сторони, можливості та проблеми реалізації проєктів (так зв. SWOT-аналізи) громади за 6 основними напрямками: 

  • містобудування, архітектура; 
  • житлово-комунальне господарство, екологія, енергоефективність та транспорт; 
  • трансформація економіки;
  • міська рада – територія щасливих людей;
  • розвиток ІТ-технологій, диджиталізація; трансформація економіки;
  • молодіжна і гендерна політика, фізична культура та спорт, розвиток туризму і культури.

Дмитро Лукін запропонував на розгляд  присутніх описово-аналітичну частину Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року: «Соціально-економічний аналіз Херсонської міської територіальної громади».

Крім цього, учасники розглянули та обговорили положення презентації «Соціально-демографічна характеристика мешканців Херсонської міської територіальної громади».

За результатами зустрічі було погоджено взяти за основу SWOT-аналізи за рядом галузевих напрямів. Учасники також домовилися про внесення змін до роботи таких напрямків: транспортна інфраструктура, інноваційна робота та освіта, екологія. 

Наступний крок у роботі над Стратегією Херсонської міської громади — формування місії, стратегічного бачення та цілей майбутнього документа.

Щоб долучитися до робочих груп і безпосередньо впливати на те, яким буде Стратегічний план Херсону, заповнюйте форму тут https://bit.ly/3iL7upI

Вам також може сподобатися

У Херсоні з’явився сквер імені Олени Микитась
Процедуру отримання COVID сертифікату у додатку “Дія” спростили

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X