Інформація про результати роботи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення за січень-квітень 2021 року

Соціальна сфера
👁 106

У  2021 році для скорочення «тіньового» сектора економіки, погодження дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, податкових та фінансових органів щодо забезпечення надходжень до бюджету Херсонської міської територіальної громади створено:

–  координаційну раду з питань детінізації та легалізації зайнятості населення, забезпечення податкових надходжень до бюджету Херсонської міської територіальної громади ( розпорядження міського голови від 21.01.2021 №31р);

  • робочі групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення (розпорядження міського голови від 27.01.2021 №26р).

До їх складу залучені представники Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та                  м. Севастополі, Головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області, Головного управління Держпраці у Херсонській  області, Головного управління статистики у Херсонській області, районних у місті рад, управління економічного розвитку, департаменту бюджету і фінансів, управління соціального захисту міської ради.

Протягом січня-квітня 2021 року на засіданні Координаційної ради заслухано суб’єктів господарювання, які надають автотранспортні послуги з перевезення пасажирів у місті Херсоні, котрим нараховувалася заробітна плата менше мінімально встановленого законодавством рівня.

На другому засіданні, яке відбулося 01 квітня 2021 року, заслухано та скоординовано дії керівників виконавчих органів Херсонської міської ради стосовно підготовки проєктів  регуляторних актів  про встановлення ставок місцевих податків та зборів (земельного податку, орендної плати за землю, податку на нерухоме майно, туристичного збору, збору за провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів).

  За результатами роботи:

  Показниксічень-квітень 2021 року
Проведено  засідань комісій15
Кількість заслуханих суб’єктів господарювання246
в т.ч. проведено засідань Координаційної ради2
Кількість заслуханих суб’єктів господарювання23

Форматом роботи  виконавчих  органів Херсонської міської та районних у місті рад для виявлення фактів прихованої зайнятості є виключно обстеження суб’єктів підприємницької діяльності та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Робочими групами  здійснено протягом:

Показниксічня-квітня 2021 року
Кількість проведених рейдів районними робочими групами з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення43
Кількість обстежених суб’єктів господарювання381
Кількість суб’єктів господарювання, у яких встановлено порушення75
Кількість виявлених неоформлених працівників, осіб108

За результатами обстежень:

Показниксічень-квітень 2021 року
Легалізували трудові відношення з найманими працівниками, суб’єктів господарювання67
Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб до міського бюджету склали, тис. грн.177,5

Вам також може сподобатися

У міськраді затвердили маршрути руху транспорту з 9 по 14 травня
За минулу добу за коронавірус у Херсоні захворіло ще 125 людей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X