27 жовтня 2021, представники нашої Організації спільно з ГО “Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю” організували та провели громадський моніторинг щодо доступності окремої будівлі дитячого садка на території ЗОШ І-ІІ ступенів № 5Херсонської міської ради для потреб маломобільних мешканців громади та людей з інвалідністю відповідно до чинних вимог Державних будівельних норм (ДБН).
Цей об’єкт будується в рамках Програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України, в Херсонській області.
За результатами проведення аудиту доступності зазначеного вище об’єкта командою-моніторів громадськості будуть опрацьовані та надані відповідні рекомендації щодо усунення недоліків, бар’єрів.
Громадський моніторинг відбувся в рамках реалізації на рівні Херсонської області проєкту “Національне партнерство – узгоджена доступність”, що реалізується ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” та фінансується за рахунок державного бюджету України.