Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – «Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади»

  1. Головна
  2. Регуляторна діяльність
  3. Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – «Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади»

Проєкт регуляторного акта розроблено з метою впорядкування  розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (далі – ТС) на території Херсонської міської територіальної громади  та передбачає затвердження Положення  про  порядок отримання дозволу на розміщення  ТС.  Положенням  визначено процедуру укладення договорів особистих строкових сервітутів щодо земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності Херсонської міської територіальної громади, а також наповнення дохідної частини міського бюджету міської ради за рахунок внесення плати за користування земельними ділянками під ТС.

З повним текстом проєкту регуляторного акта рішення Херсонської міської ради «Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади» та аналізом регуляторного впливу даного проєкту можна ознайомитися на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів за посиланням: https://miskrada.kherson.ua/prozoryj-kherson/proiekty-rehuliatornykh-aktiv/.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта – рішення Херсонської міської ради ««Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади», а також до аналізу їх регуляторного впливу прийматимуться в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування на адресу Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради: 73003 м. Херсон,  просп. Ушакова, 37, каб. № 208, № 119  e-mail:  [email protected] ua

Меню
X
X