ВСЕВОЛОДОВ Сергій Сергійович

 Всеволодов С.С. за весь період тренерської роботі, що налічує 37 років, підготував спортсменів, які прославляли Україну на міжнародній арені. Його учні добилися успіху не тільки на національних турнірах, а й на міжнародних, європейських та світових чемпіонатах, а саме: 5 призерів Чемпіонату Світу, 12 Чемпіонів Європи, 43 Чемпіона міжнародних турнірів.

Всеволодов С.С. заслужено вважається не тільки видатним тренером, а й громадським діячем національного масштабу. Сфера його діяльності, крім педагогічних начал, охоплює популяризацію спорту, пропаганду здорового способу життя.

Так, Херсонський спортивний центр «Кіокушин карате» засновано у 1986 році на основі спортивної секції карате при облраді «Динамо», де Всеволодов С.С. – тренер з рукопашного бою та прикладного карате.

У 1992 році Херсонський центр придбав значення всеукраїнського Бранча з підготовки інструкторів і спортсменів високого класу. З цього ж року спортсмени центру становлять основний кістяк Збірної України, а з 1993 року вони постійно посідають призові місця на міжнародних і Європейських турнірах.

У 1993 році зареєстрований Херсонський спортивний клуб «Кіокушин карате», засновником якого є Сергій Сергійович.

У 2001 році Всеволодов С.С. зайняв перше місце на  І Чемпіонаті Світу серед ветеранів. За це досягнення він отримав звання Майстра спорту України.

У 2005 році він встановив рекорд України з розбивання льодяних глиб, повторюючи Світовий рекорд японського спортсмена, про що було внесено запис до Книги Рекордів України.

З 2007 року він є засновником і президентом Українського Союзу Кіокушин карате, що внесло безцінний вклад не тільки в розвиток карате, а й у розвиток спорту на території України і цілому.

За час професійної та громадської діяльності Всеволодов С.С. показав себе грамотним, кваліфікованим, цілеспрямованим спеціалістом, що любить свою справу. Постійно підвищує свій професійний рівень. Є організатором щорічних всеукраїнських спортивних зборів.

Діяльність Всеволодова С.С. не залишається без уваги. Йому неодноразово висловлювалася подяка від міських, обласних, національних структур та органів, а указом Президента України йому було присвоєно звання «Заслуженого працівника фізичної культури і спорту».

Звання «Почесний громадянин м. Херсона» присвоєно рішенням Херсонської міської ради від 28.08.2015 № 1992 за значний внесок у розвиток та пропаганду спорту і здорового способу життя в м. Херсоні.

Меню
X
X