ВЕЧЕРОК Євгеній Матвійович

Вечерок Євгеній Матвійович народився 15 лютого 1942 року в м. Херсоні.

З 1949 по 1956 роки навчався в загальноосвітній школі № 25. З 1956 по 1960 роки навчався в Херсонському машинобудівному технікумі та отримав спеціальність техніка-технолога по обробці металів різанням.

Після закінчення технікуму працював на Херсонському комбайновому заводі ім. Петровського з 1960 по 1965 роки шліфувальником, фрезерувальником, токаремкарусельником інструментального цеху, майстром цеху №1 механічної зборки, конструктором СКБ. В січні 1965 року по переводу перейшов на Херсонський завод карданних валів у відділ інструментального господарства, де працював інженером до жовтня 1970 року.

В 1963 році поступив на заочне відділення Миколаївського державного педагогічного інституту ім. В.Г.Бєлінського і закінчив в 1968 році за спеціальністю вчителя анатомії, фізіології і фізичного виховання людини.

З 1970 по 1981 роки працював в комітеті з фізичної культури та спорту при Херсонському облвиконкомі старшим тренером по спортивним іграм.

З 1 листопада 1981 року і по теперішній час працює тренером – викладачем з настільного тенісу в Херсонській міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 Херсонської міської ради та вчителем фізичної культури в Херсонському фаховому спортивному коледжі Херсонської обласної ради.

Має звання: майстер спорту СРСР, суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Нагороджений Почесною грамотою Голови Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом», орденом «За заслуги III ступеня».

Одружений. Дружина Вечерок Kipa Георгіївна, донька Олена, син Олександр та шість онуків.

Звання «Почесний громадянин міста Херсона» присвоєно рішенням міської ради від 28.08.2020 № 2473 за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, активну роботу із виховання молоді на засадах здорового способу життя

Меню
X
X