СУВОРОВ Павло Якович

Народився 28 жовтня 1948 року.

П.Я.Суворов розпочав свою трудову діяльність на Херсонському суднобудівному заводі з 1962 року. Творчий, вольовий характер, постійний потяг до підвищення рівня знань та професійної майстерності П.Я.Суворова стали міцним підґрунтям для його поступового зростання на теренах суднобудівного виробництва.

На заводі він почав працювати судновим складальником-добудовником, бригадиром, майстром, потім старшим майстром, заступником начальника добудовчого цеху, заступником директора з виробництва, головним будівельником суден.

Надалі, у зв’язку з реформуванням заводу П.Я.Суворов був призначений директором госпрозрахункового відособленого структурного підрозділу «Херсонсудносервіс» у складі суднобудівного заводу. Під його безпосереднім керівництвом було організовано оновлене виробництво -судноремонт та модернізацію суден з рекласифікацією згідно вимог морського Регістра на заміну річкового. Це дозволило зберегти та розвинути потужності, які простоювали в період стагнації.

П.Я. Суворов встановив виробничі зв’язки з рядом іноземних замовників, завдяки чому значно підвищилось завантаження виробничих потужностей підрозділу, зросла ефективність виробництва. Висока якість виконання замовлень, професійний підхід керівника до суднобудівного та ремонтного процесу забезпечили підрозділ замовленнями на декілька років вперед. Підрозділ першим у складі заводу поновив будівництво суден. Два нових суднових корпуси отримали високу оцінку голландських замовників.

Почавши з декількох одиниць судноремонту у 1998 році, з 2002 року річна кількість оновлення суден сягнула за 50-60 одиниць.

Ініціативний, талановитий фахівець-організатор виробництва П.Я.Суворов очолив у 2005 року маркетингову діяльність ВАТ «ХСЗ» та був призначений директором з реалізації та маркетингу ВАТ «Херсонський суднобудівний завод».

У 2010 році П.Я. Суворов вийшов на пенсію, віддавши справі судно будівництва 48 років. Але і сьогодні Павло Якович продовжує передавати свій безцінний багаторічний досвід та уміння молодим колегам під час зустрічей з трудовим колективом.

 Звання «Почесний громадянин м. Херсона» присвоєно рішенням Херсонської міської ради від 12.09.2014 № 1471 за активну життєву позицію, багаторічну трудову працю, передачу безцінного багаторічного досвіду та уміння молодому поколінню

Меню
X
X