РИВКІН  Семен  Ізрайлевич

Народився 29 листопада 1930 року в м. Києві.

Згодом сім`я переїхала до м. Миколаєва, де Семен Ізрайлевич закінчив початкову школу.

У жовтні 1944 року добровільно пішов до армії, був сином полку, польова пошта 41/505, з 1945 року служив трубачем духового оркестру полку.

Після демобілізації у 1946 року повернувся до Миколаєва, де закінчив вечірню школу, працював артистом оркестру в кінотеатрі ім. Ілліча, а пізніше – на заводі імені 61 комунара.

У 1955 році вступив до Херсонського музичного училища і одночасно був призначений керівником духового оркестру Херсонського Палацу піонерів.

У 1968 році закінчив Ленінградську вищу профспілкову школу за спеціальністю організатор – методист культурно-масової роботи.

Майже 20 років працював за сумісництвом викладачем Херсонського музичного училища.

У 2007 році оркестру естрадно-духових інструментів Палацу дитячої та юнацької творчості, незмінним керівником якого є Ривкін С.І., присвоєно звання «Народний художній колектив». У 2010 році колектив відзначив 55-річчя заснування. За роки існування через оркестр пройшли сотні хлопчаків та дівчат, багато яких обрали музику своєю професією. 15 вихованців Семена Ізрайлевича стали студентами Херсонського музичного училища, 3 – студентами Київської та Донецької консерваторій.

На базі оркестру естрадно-духових інструментів створено диксиленд, який користується великою популярністю юнацької та дорослої аудиторії міста. Диксиленд – Лауреат міжнародного дитячого джазового фестивалю пам`яті Л.Й.Утьосова (м.Одеса), Джаз-карнавалу (м.Одеса), міжнародного дитячого джазового фестивалю «Атлант-М» (м.Київ), міжнародного фестивалю «Джаз-Коктебель» (м.Коктебель). Значною подією в житті колективу стали перші закордонні гастролі у вересні 2009 року за запрошенням голландського фонду «Локал Кер», під час поїздки диксиленд дав 14 концертів у різних містах Нідерландів.

Помер Ривкін С.І. 22 травня 2012 року.

Звання «Почесний громадянин міста Херсона» присвоєно рішенням Херсонської міської ради від 26.08.2011 №337 за вагомий внесок у розвиток культури в місті, педагогічну майстерність, завдяки якій учнівська молодь гідно представляє місто Херсон за його межами.

Меню
X
X