РОМАСКЕВИЧ Юрій Олексійович

Після закінчення у 1989 році Кримського медичного інституту Ромаскевич Ю.О., навчався в клінічній ординатурі. У квітні 1991 року захистив дисертацію на здобуття вченого ступеню кандидата медичних наук. З березня 1995 року по серпень 2000 року працював головним терапевтом управління охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації. З серпня 2000 року по червень 2002 року працював заступником головного лікаря клінічної лікарні Суворовського району м. Херсона, з липня 2002 року очолив Херсонський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, а після його реорганізації з грудня 2003 року Херсонський обласний центр здоров’я та спортивної медицини. У грудні 2013 року захистив дисертацію на здобуття вченого ступеню доктора медичних наук.

За період його керівництва службою спортивної медицини більше ніж втричі покращились показники оздоровлення населення області методами лікувальної фізичної культури та фізичної реабілітації, значно зросли обсяги робіт з надання медичної допомоги спортсменам області.

Активну просвітницьку та медичну діяльність Ромаскевич Ю.О. успішно поєднує з науковою та викладацькою діяльністю. З 2008 року очолює науково-рекомендаційну комісію Асоціації фахівців із спортивної медицини та лікувальної фізичної культури України.

За вагомий особистий внесок у справу підготовки лікарів рішенням Президії Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 2 жовтня 2001 року № 2072-2/01 Ромаскевичу Ю.О. присвоєно почесне звання «Заслужений лікар Автономної Республіки Крим». У серпні 2006 року Указом Президента України нагороджений орденом «За заслуги» Ш ступеню. У квітні 2011 року нагороджений відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту «Почесний працівник фізичної культури та спорту». У січні 2015 року Указом Президента України присвоєно почесне «Заслужений лікар України».

 Рішенням Херсонської міської ради від 30.08.2017 №856 Ромаскевичу Юрію Олексійовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Херсона» за значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту, вагомі досягнення у галузі охорони здоров’я на благо Херсонської міської територіальної громади.

Позбавлено звання “Почесний громадянин м.Херсона”, згідно з розпорядженням начальника Херсонської міської військової адміністраації від 18.09.2023 № 510

Меню
X
X