РЕМИГА Леонід  Тимофійович

Народився: 28 березня 1954 року смт. Новотроїцьке, Херсонська область.

Освіта: З 1971р. по 1977р. навчався в Кримському державному медичному інституті за спеціальністю «Лікувальна справа» та отримав кваліфікацію лікаря. У 2003 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістр державного управління.

Відомості про трудову діяльність:

– 1977 – 1978р.: Херсонська обласна лікарня, лікар – інтерн за спеціальністю терапія;

– 1978 – 1979р.: лікарня Комсомольського району м. Херсона, лікар терапевт дільничний поліклініки № 1;

– 1979 – 1986р.: лікар терапевт цеховий в поліклініці Херсонського заводу напівполупровідникових приладів;

– 1986 – 1995р.: заступник головного лікаря по поліклінічному розділу роботи;

– з 1995 року по теперішній час: головний лікар КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних».

«Заслужений лікар України».

Відомості про громадську роботу:

Вибирався депутатом міської Ради в чотирьох скликаннях. Член виконкому Корабельної районної у м. Херсоні ради.

З 2007 року – голова Херсонської крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства. З 2012 року — член правління – Асоціації головних лікарів Херсонської області.

Автор книги до 100-річчя лікарні «Анатомія милосердя», а також брошур про лікарню: до 85-річчя «Бессмертны добрые деяния», до 90-річчя «Безсмертя лікарні в їх іменах», багатьох статей в збірниках тез до науково- практичних конференцій.

За період керівництва Ремиги Л.Т. лікарня підтвердила вищу акредитаційну категорію та статус клінічної, акредитована комісією Міжнародного дитячого фонду «Unicef», отримала міжнародний сертифікат по системі управління якістю (ДСТУ ISO 9001), впроваджує сучасні передові діагностичні та лікувальні технології, успішно представляє Україну на міжнародних конгресах.

Ремига Леонід Тимофійович отримав високе звання «Заслужений лікар України».

Звання «Почесний громадянин міста Херсона» присвоєно рішенням  міської ради від 28.08.2018 № 1578 за значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я міста та на честь   240-ї річниці міста  Херсона

Меню
X
X