РАСТОРГУЄВА Катерина Пантеліївна

1940 р. н., освіта вища, закінчила Херсонський державний педагогічний Інститут ім.Н.К.Крупської, 1970 р.

Расторгуева Катерина Пантеліївна працює на Херсонському телебаченні з 1959 року – з дня заснування телебачення на Херсонщині.

Диктор, ведуча – вона пройшла майже всю сучасну історію розвитку телебачення в Україні. Вільно володіє всіма телевізійними жанрами, легко й невимушено спілкується з глядацькою аудиторією. Видатний майстер своєї справи, найвідоміша й поважна людина в нашій області.

Нагороджена знаком «Відмінник телебачення і радіомовлення СРСР».

1994 р. – присвоєно звання «Заслужений журналіст України»;

1999 – Почесна грамота обласної державної адміністрації за високий професіоналізм і особистий внесок;

2007р. – Почесна грамота Держкомтелерадіо України за вагомий особистий внесок у розвиток інформаційної сфери держави;

2009р. – Державним комітетом телебачення і радіомовлення України нагороджена відзнакою третього ступеню «За заслуги в розвитку інформаційної сфери.

Щоденні виходи в ефір і ведення передач різної тематики: випуски телевізійних новин, громадсько-політичні передачі, художні, дитячі, молодіжні, літературні. Щорічне ведення святкових репортажів з Площі Свободи з нагоди державних свят. Ведення Всеукраїнського телепроекту «Сонячні кларнети», «Комсомольські зорі», звітні концерти Херсонської області на республіканському телебаченні, виходи у прямому ефірі «Естафети новин» (ЦТ) та «Інтербаченні», щорічних «Вечорниць» з різних районів області.

Автор та ведуча багатьох програм: у 90-ті роки на екранах Херсонського телебачення з’являється програма «Я так…» про цікаві та складні долі жінок Херсонщини; з 1991 p. – щоденна поздоровча програма «Люди нашого краю», яка й донині користується любов’ю та увагою телеглядачів не тільки Херсонщини, а й інших областей і навіть країн. 3 2011 року щомісяця в ефір виходить суспільно-історична програма «Із глибини віків».

Звання «Почесний громадян міста Херсона» присвоєно рішенням Херсонської міської ради
від 31.08.2016 № 320 за багаторічну творчу працю в телепросторі області.

Меню
X
X