ЛУШНИКОВ Віктор Федорович

Лушников Віктор Федорович народився 01 вересня 1940 року

Свій спортивний трудовий стаж розпочав у 1965 році, працюючи тренером з боротьби вільної дитячо-юнацької спортивної школи №2.

З 1988 року працює на посаді вчителя фізичної культури з боротьби вільної у Херсонському вищому училищі фізичної культури Херсонської обласної ради.

У 1994-1996 роках працював тренером юнацької та молодіжної збірної команди України з боротьби вільної, з 2010 року по теперішній час приймає участь у підготовці збірної команди України серед жінок.

За період тренерської діяльності Лушников В.Ф. підготував більше 80 майстрів спорту України. Серед його вихованців майстри спорту міжнародного класу Єйген Духін, Олексій Нечипуренко, Олександр Андрусяк, Алла Белінська, Олена Кремзер, чемпіони та призери Європи Олена Комарова, Інеса Ребар, Алла Белінська, Олена Кремзер, Ірина Пасічник, Ілона Прокопевнюк, Анна Тісліченко, учасники Олімпійських ігор Ельдар Асанов, Анзор Темботов, Іван Іщенко, Олена Комарова.

Лушников Віктор Федорович активно займається розвитком боротьби вільної у місті Херсоні та Херсонській області, надає всебічну допомогу і підтримку діючим спортсменам. Своєю діяльністю постійно доводить усій спортивній громадськості незмінне прагнення працювати для розвитку фізичної культури та спорту в навчально-виховній сфері, зміцнення спортивного авторитету Херсонщини як в Україні, так і у світі. Віктор Федорович грамотний високо кваліфікаційний фахівець відданий справі спорту, постійно підвищує свій професійний рівень.

За досягнення та відданість справі тренер Лушников В.Ф. має відзнаки та нагороди, а саме:
– 1991 р. присвоєно звання « Заслужений тренер України»;
– 2008 році – звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту».

Звання «Почесний громадянин міста Херсона» присвоєно рішенням міської радивід 28.08.2020 № 2473 за вагомий особистий внесок у популяризацію фізичної культури іспорту, активну роботу із виховання молоді на засадах здорового способу життя.

Меню
X
X