Казначеєв Володимир Петрович

Народився 26 липня 1928 року.

Ветеран Великої вітчизняної війни, учасник бойових дій. Герой Радянського Союзу.

В роки Великої вітчизняної війни  у віці 13 років став одним із наймолодших бійців – партизанів партизанського загону імені Щорса.

За мужність і героїзм, виявлені у період «залізничної» війни проти німецьких загарбників, 14- річний Володимир Казначеєв був представлений до вищої нагороди країни – звання Героя радянського Союзу.

У 1951 році закінчив з відзнакою Херсонське морехідне училище, працював у Херсонському морському агентстві «Інфлот», яке потім очолив у 1957 році.

Почесний працівник морського флоту СРСР, заслужений працівник транспорту України, Почесний курсант Херсонського морехідного училища.

За бойові заслуги у роки Великої вітчизняної війни нагороджений орденами Леніна, Вітчизняної війни, Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани», орденами України «За заслуги» ІІІ ступеня, «За мужність» та медалями «Партизанові Вітчизняної війни» І ступеня, «За Победу над Германией» та багатьма ювілейними медалями.

Помер 23 грудня 2020 року.

Звання «Почесний громадянин м. Херсона» присвоєно рішенням Херсонської міської ради від 30.08.2013 № 1127 за мужність і героїзм, проявлені в роки Великої вітчизняної війни, багаторічну самовіддану працю і активну громадську діяльність, зміцнення міжнародного авторитету України, особистий внесок у соціально-економічний розвиток країни та міста Херсона.

Меню
X
X