ГЛАДШТЕЙН Лев Ілліч

Лев Ілліч Гладштейн народився 30 жовтня 1946 року в м. Херсоні.

В 1982р. закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю сільськогосподарське будівництво.

Багаторічний досвід роботи, професійний підхід до вирішення нагальних питань громадськості здобули Гладштейну Леву Іллічу високий авторитет та повагу не тільки в колективі МКП «ВУВКГ м. Херсона”, але й в усіх підприємствах і установах Херсонщини, де він працював.

Компетентність, дбайливе господарювання, самовимогливість, висока відповідальність за справу, життєва мудрість, здатність прораховувати та передбачати наступні кроки діяльності – невід’ємні складові            успіху прекрасної та життєрадісної людини – Лева Ілліча Гладштейна, який 53 роки життя віддав житлово-комунальному господарству, успішно продовжує працювати на благо нашої країни та передавати знання та досвід молодим спеціалістам.

За значний особистий внесок в розвиток житлово-комунального господарства Херсонщини, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Гладштейну Леву Іллічу було присвоєно звання Лауреата премії профспілкових працівників житлово-комунального господарства. України (2005).

Його ім’я внеcено в Книгу “Видатні земляки Херсонщини” (2005) та в біоrрафічну Книгу “Еліта Херсонщини”.

У 2007 році Інженерна Академія України обрала Льва Ілліча Гладштейна своїм членом-кореспондентом.

Лев Ілліч Гладштейн – Почесний працівник житлово-комунального господарства України ІІ ступені (2005).

Звання «Почесний громадянин міста Херсона» присвоєно рішенням міської ради від 22.08.2019 № 2044 за багаторічну професійну працю у галузі житлово-комунального господарства міста Херсона.

Меню
X
X