ГАРМАШ  Сергій  Леонідович

Народився 1 вересня 1958 року в м. Херсоні.

Після закінчення Херсонської школи № 28 поступив у Дніпропетровське театральне училище. Закінчивши театральне училище, розпочав свою творчу діяльність у Херсонському обласному театрі ляльок.

Через два роки С.Л. Гармаш був призваний до лав Радянської армії.

Після служби в армії Сергій Леонідович їде до Москви продовжувати театральну освіту  і поступає до школи-студії МХАТ.

Закінчивши у 1984 році навчання у школі-студії (майстерня М. Тарханова), С.Л. Гармаш був прийнятий до трупи театру «Современник», де працює до нинішнього часу. Сергій Леонідович – один із ведучих акторів театру з цікавим і складним репертуаром.

Не менш успішно, ніж у театрі, С.Л. Гармаш працює у кіно. За 24 роки роботи у кіно він знявся у 60 фільмах і 13 серіалах. За свої найкращі кінематографічні роботи має нагороди: кінопремія «Ніка» (2000 р. –  за роль у фільмі «Нежный возраст»,  2004, 2007 роки), премія «Золотий орел» за кращу чоловічу роль у фільмі «Свої» (2004), кінопремія «Білий слон» (2006).

У 2006 році Сергію Леонідовичу Гармашу було присвоєно почесне звання «Народний артист Росії».

На присвоєння звання «Почесний громадян м. Херсона» кандидатуру Гармаша С.Л. висунуто колективом і дирекцією Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. М.Куліша та Херсонською первинною організацією Національної спілки театральних діячів України.

Звання «Почесний громадянин міста Херсона» присвоєно рішенням  міської ради від 05.09.08 № 948 за суттєвий внесок у культурний розвиток м. Херсона, уславлення міста своїми творчими  здобутками та на честь   230-ї річниці міста  Херсона

Позбавлено звання “Почесний громадянин м.Херсона”, згідно з розпорядженням начальника Херсонської міської військової адміністраації від 18.09.2023 № 510

Меню
X
X