Реалізація експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Звертаємо увагу, що у в Україні стартував експериментальний проект щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Передумовою запуску системи стало прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 2020 року № 559 “Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва”, що регулює технічні та організаційні аспекти першої черги впровадження системи.

Експериментальний проект розроблено з метою створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, отримання в режимі онлайн, доступних та зручних послуг у сфері містобудівної діяльності через електронний кабінет, автоматизація процесу перевірки повноти даних у поданих документах, відкритість та прозорість при отриманні послуг, отримання актуальної інформації про статус розгляду поданих через електронній кабінет електронних документів на отримання послуги.

Виходячи з наведеного, відомості про надані містобудівні умови та обмеження (реєстр), з 01.09.2020 не будуть розміщуватися та публікуватися на офіційному веб-сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів.

 Ознайомитися з відомостями містобудівних умов та обмежень тепер можливо на порталі: http://e-construction.gov.ua/ де надається відкритий доступ до відомостей нового Реєстру будівельної діяльності.

Меню
X
X