ЗВІТ

про виконання міської цільової програми «Екологія – 2017»

 

Фінансування Програми здійснювалося за рахунок коштів міського бюджету, зокрема фонду охорони навколишнього природного середовища (далі – Фонд охорони НПС).

Передбачалося за рахунок коштів міського бюджету – 123 1650,52 грн, профінансовано на суму 545562,8 грн.

Основною метою Програми є подолання факторів екологічного ризику в навколишньому природному середовищі міста та спрямування дій виконавчих органів міської ради та міських комунальних підприємств на вирішення екологічних проблем міста.

Програма зосереджена була на вирішенні наступних завдань:

– охорона і раціональне використання водних ресурсів;

– охорона атмосферного повітря;

– недопущення забруднення довкілля побутовими та токсичними відходами.

 

Розробка проекту землеустрою з установлення водоохоронних і прибережно-захисних смуг р. Дніпро та р. Кошової

 Перенесено на 2018 рік.

 

Перегляд норм накопичення твердих побутових відходів на базі вивчення сучасної морфології утворення твердих побутових відходів.

 

Товариством з обмеженою відповідальністю «АТОН Інжиніринг», відповідно до договору  виконуватим уться  роботи з визначення норм надання послуг з вивчення побутових відходів у м. Херсоні на суму 146 512,80 грн.

 

Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп та ртутовмісних приладів комунальних закладів міста

 

Товариством з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Укрекопромпроект», власним транспортом здійснене  вивезення люмінесцентних лам та приладів комунальних закладів міста, що містять ртуть, з місць їх знаходження, що попередньо узгоджені управлінням освіти та управлінням охорони здоров’я міської ради в кількості 9970 шт.

Захід профінансово на суму 49850,00 грн.

 

Інвентаризація та паспортизація зелених насаджень міста Херсона

 

Перенесено на 2018 рік.

Верифікація базової лінії викидів парникових газів

 

Товариством з обмеженою відповідальністю  «Технічні та управлінські послуги», відповідно до укладеного договору виконало роботи  на загальну суму 349 200, 00 грн.

Надання послуг з верифікації базової лінії парникових газів виконано двома етапами. Перший етап робіт, а саме камеральну перевірку та підтвердження методичних документів (МКП «Херсонтеплоенерго») виконано у жовтні 2017 року на суму 145 500,00 грн. Другий етап – перевірка та підтвердження звітних документів оператора, виконано у листопаді 2017 року на суму 203 700, 00 грн.

В результаті виконання вищезазначених робіт МКП «Херсонтеплоенерго» отримало пакет документів, що включає в себе «Плани моніторингу річних викидів» та «Верифікаційні звіти щодо відповідальності Плану моніторингу викидів парникових газів від установок МКП «Херсонтеплоенерго», які мають позитивний висновок аудитора з верифікації.

Новини міста

Меню
X
X