У Херсоні відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Відкритий регіон»

Події
👁 46

У Херсоні відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Відкритий регіон». Його відвідали представники ділових кіл, бізнесу, банківської сфери, інноваційного підприємництва України, Ізраїлю, США, Туркменістану.

Органи місцевого самоврядування на заході представляла заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Рукавішнікова.

Вона зачитала звернення міського голови Ігоря Колихаєва (який зараз перебуває у відрядженні) до учасників форуму:

«Вважаю, що «Відкритий регіон» відкриє перед бізнесом можливості для нових інвестиційних і торговельних партнерів. Херсон є найкращою платформою для втілення найсміливіших економічних та інвестиційних ідей, адже взяв впевнений курс на розвиток.

Стратегія нової команди керівництва Херсона полягає у тому, щоб зробити його містом, де цінують порядок, дотримуються правил і головне – містом, де живуть щасливі люди. І я впевнений, що «Відкритий регіон» є одним з драйверів впровадження цього сценарію в життя.»

Довідка. Міжнародний інвестиційний форум «Відкритий регіон» проведеного в рамках святкових заходів до  30-річчя ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права».

Вам також може сподобатися

БЕБКО Іван Якович
26 лютого відбудеться сесія міської ради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X