Увага! Триває збір ідей до «Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади на період до 2027 року»

Оголошення
👁 122

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ,

триває збір ідейдо «Плану відновлення та розвитку Херсонської міськоїтериторіальної громади на період до 2027 року»

Херсонська міська територіальна громада за підтримки Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні» розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, який фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України, розробляє «План відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади на період до 2027 року».

Консультативно – дорадчим органом – комітетом з управління впровадженням«Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади на період до 2027 року» (надалі КУВ) прийнято рішення про оголошення збору проєктних ідей від зацікавлених сторін (юридичних та фізичних осіб), мешканців територіальної громади ідей проєктів, які будуть спрямовані на відновлення та розвиток Херсонської міської територіальної громади.

Запрошуємо мешканців громади, суб’єктів підприємницької діяльності, представників громадських організацій, установ і організацій запропонувати ідеї проєктів, у таких ключових пріоритетах відновлення та розвитку:

Пріоритет А. Регіональний діловий центр трансформації економіки, знань та партнерства. 

Пріоритет В.Європейська громада відновленої інфраструктури, модернізації системи споживання ресурсів та благополуччя місцевих екосистем.

Пріоритет С.SMART – громада якісних соціальних послуг та просторів розвитку

Ідеїпроєкту мають відповідати таким критеріям / вимогам:

Проєкт має бути спрямованим на розвиток одного із трьох пріоритетів та відповідати дереву цілей: пріоритет – стратегічна ціль – оперативна ціль (додаток 1).Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.Строки реалізації проєкту не можуть перевищувати 5 років (до 2027 року).Пропозиція ідеї проєкту має бути представлена у відповідній Формі (додаток 2).

Ідеї проєктів можна надати:

  1. Надіславши заповнені форми (додаток 2) на електронну адресу: [email protected] з приміткою: до «Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади на період до 2027 року».
  2. Для отримання друкованого екземпляру Форми ідеї проєкту та консультації щодо її заповнення звертатись до члена робочої групи [email protected] Анни Гвалії.
  3. В разі виникнення запитань щодо подання проєктної пропозиції звертатись до експертки VNG Inetrnational Наталії Бойко на електронну пошту boyko.amu@gmail.com

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проєкту та інформація щодо цієї ініціативи розміщені на мережевих ресурсах Херсонської міської ради.

За результатами відбору пропозицій ідей проєктів буде сформовано План відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Розраховуємо на плідну співпрацю.

Додаток 1 – Дерево цілей

Додаток 2 – ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЄКТУдо Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади

Вам також може сподобатися

Херсонський Водоканал ліквідував три аварійні ситуації на мережі
Садівцям передали 10 генераторів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X