Урядова програма підтримки для фермерських господарств (ФГ) та сімейних фермерських господарств (СФГ) за утримання корів усіх напрямів продуктивності

Оголошення
👁 97

Постанова Кабінету Міністрів Уїсраїни від 07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (із змінами від 21.04.2021 р. №384)

Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надасться на безповоротній основі суб’єктам господарювання (СФГ, ФГ), у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року корову в розмірі 5000 гривень, але не більше 250000 фивень (далі – дотація за утримання корів).

Разом із цим, дотація за утримання корів надається одержувачам, які не отримували протягом поточного бюджетного періоду дотацію за приріст поголів ‘я корів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державнаму бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018р. М 107.

Для отримання дотації за утримання корів одержувачі подають документи до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації (м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 208), а саме:

• заявку із зазначенням кількості корів усіх напрямів продуктивності (станом на 1 липня поточного року);

• довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

• копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8′ Закону України “Про фермерське господарство”), дійсну на дату подання заявки;

• копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, • копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.

Граничний термін подання документів для отримання дотації за утримання корів – 31 серпня 2021 року.

Вам також може сподобатися

Сесію міської ради перенесено на 20 травня
Асоціація міст України підтримує законопроєкти щодо збільшення та справедливого зарахування частки ПДФО до місцевих бюджетів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X