Рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття посади директора КНП “Херсонська міська стоматологічна поліклініка”

Оголошення
👁 57

Конкурсна комісія, на засіданні, яке відбулося 23.12.2021, вирішила:

 – Оприлюднити оголошення про проведення Конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради.

– Призначити друге засідання друге засідання конкурсної комісії  на 01.02.2022, на 15.00 год., у приміщенні адмін. будівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів (м. Херсон, пр. Ушакова, 37), для розгляду заяв та доданих до них документів, поданих претендентами.

– Призначити третє засідання конкурсної комісії на 08.02.2022 на 15.00 год. у приміщенні адмін. будівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів       (м. Херсон, пр. Ушакова, 37), для розгляду конкурсних пропозицій, поданих претендентами.

– Призначити четверте засідання конкурсної комісії,  15.02.2022, о 14.00 год., у приміщенні малої зали адмін. будівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів (Ушакова, 37, м. Херсон), для заслуховування  конкурсних пропозицій учасників Конкурсу, проведення з ними співбесіди та визначення переможця Конкурсу.

Вам також може сподобатися

Напередодні новорічних свят херсонські та новокаховські гімнастки влаштували змагання
Місто придбало квартиру для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X