Реалізація проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду на комунальному транспорті

Оголошення
👁 174

«Херсонською міською радою та її виконавчими органами планується найближчим часом запровадити автоматизовану систему обліку оплати проїзду в громадському транспорті на території міста.

У якості першого кроку до спільної мети пропонуємо представникам бізнесу та інвесторам долучитися в рамках тестового режиму до реалізації проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду на комунальному транспорті.

Якщо Вас приваблює така пропозиція, ми чекаємо до 15.09.2021 Ваші інвестиційні пропозиці, які можна надіслати на ел.адресу: [email protected] або відправити за поштовою адресою: м.Херсон, вул.Залізнична,8, управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства Херсонської міської ради.

Також, додаткову інформацію можна дізнатися, звернувшись до контактних осіб: ВІРКУН Марина, начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства Херсонської міської ради (тел. 0958942354) та/або ДЕРКАЧ Андрій, начальник КУ за «Диспетчерська служба автоматизованого контролю роботою транспорту» ХМР    (тел. 0958082860).»

Вам також може сподобатися

Дозвіл на порушення об’єкта благоустрою. Що це таке, та як його отримати
Сьогодні на маршрути міста виїхало 23 автобуси АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X