Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про затвердження змін до Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Херсона, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.02.2019 № 54» та аналізу його регуляторного впливу

Оголошення
👁 203

Відповідно до пункту 16 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003         №1160-IV, на виконання Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316, з метою приведення взаємовідносин між сторонами у сфері водовідведення у відповідність до встановлених законодавством вимог та  визначення порядку користування системою централізованого водовідведення м. Херсона та очистки стічних вод, МКП «ВУВКГ м. Херсона» повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження змін до Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Херсона, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.02.2019 № 54» та аналізу регуляторного впливу даного регуляторного акту.

Стислий виклад змісту проєкту: Правила поширюються на підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, що провадить на території  м. Херсона господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення і має на балансі (у тому числі володіє, користується, управляє, експлуатує на підставах, передбачених законодавством) системи місцевого водопроводу та каналізації, та на всі підприємства, установи, організації незалежно від форм власності й відомчої належності, а також фізичних осіб – підприємців, які скидають свої стічні води в систему каналізації м. Херсона, у тому числі – через системи водовідведення (каналізації) основних споживачів.

Основними цілями здійснення місцевого регулювання господарських відносин, які виникають у процесі надання послуг з водовідведення, є:

– запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації;

– підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їхньої експлуатації;

– забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті міської ради та її виконавчих органів: https://miskrada.kherson.ua/ (розділ “Прозорий Херсон” підрозділ “Регуляторна політика”) і на офіційному сайті МКП «ВУВКГ м. Херсона» http://water.kherson.ua/, а також за адресою: м. Херсон, площа ім. Ю. Тутушкіна, 9; тел. (0552) 490252, з 8.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю, субота і неділя – вихідні.

Пропозиції та зауваження приймають протягом місяця з дня опублікування у друкованому вигляді за адресою: МКП «ВУВКГ м. Херсона», площа ім. Ю. Тутушкіна, 9,  м. Херсон; тел. (0552) 490252, з 8.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю, субота і неділя – вихідні та на офіційному сайті http://water.kherson.ua/.

Вам також може сподобатися

Роботу бізнесу в умовах карантину обговорювали сьогодні на розширеній нараді у Херсоні
“Ситуація з COVID-19 дуже серйозна, але контрольована. Херсонська громада буде захищена” – Роман Головня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X