Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – «Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади»

  1. Головна
  2. Оголошення
  3. Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – «Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади»

Проєкт регуляторного акта розроблено з метою впорядкування  розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (далі – ТС) на території Херсонської міської територіальної громади  та передбачає затвердження Положення  про  порядок отримання дозволу на розміщення  ТС.  Положенням  визначено процедуру укладення договорів особистих строкових сервітутів щодо земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності Херсонської міської територіальної громади, а також наповнення дохідної частини міського бюджету міської ради за рахунок внесення плати за користування земельними ділянками під ТС.

Розроблений департаментом містобудування та землекористування міської ради, проєкт рішення міської ради ««Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади» та відповідне Положення, разом з аналізом регуляторного впливу буде розміщено  03.06.2021 у газеті «Гривна СВ» та на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів (www.miskrada.kherson.ua).

З текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також в департаменті містобудування та землекористування міської ради, за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Меню
X
X