ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту загального користування»

Оголошення
👁 115

Відповідно до вимог Закону  України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту загального користування», розроблений управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства міської ради.

Проєкт рішення спрямований на досягнення балансу інтересів пасажирів та перевізників, які працюють у сфері пасажирських перевезень громадським транспортом та передбачає:

– поступове забезпечення обґрунтованого рівня тарифів, що дасть можливість перевізникам здійснювати необхідні експлуатаційні витрати і забезпечити надійну роботу з перевезення пасажирів та стабілізувати свій фінансовий стан;

–   дотримання перевізниками умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних та тролейбусних  маршрутах загального користування.

Підставою для розробки даного проєкту рішення  є Закони України «Про автомобільний транспорт в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ціни та ціноутворення», Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», Наказ Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013  № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)» та звернення перевізників щодо підвищення тарифу на перевезення пасажирів у міському автомобільному та електричному (тролейбус) транспорті загального користування на території Херсонської міської територіальної громади.

Проєкт разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у газеті «Гривна СВ» 23.09.2021, а також на офіційному веб-сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів https://miskrada.kherson.ua/.

З текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також в управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства міської ради, за адресою: м. Херсон, вул. Залізнична, 8.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 23.10.2021 протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: м. Херсон, вул. Залізнична, 8 або на електронну пошту [email protected].

Вам також може сподобатися

Сьогодні у Зеленівці відбувся виїзний прийом громадян посадовими особами міськради
Черговий рейд з виявлення неофіційного працевлаштування провели у Дніпровському районі Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X