Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту містобудівної документації “Внесення змін до Генерального плану м.Херсона” та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації

Оголошення
👁 180

Проект “Внесення змін до генерального плану м. Херсона” (далі – Проект) є містобудівною документацією місцевого рівня, що виконується відповідно до статті 16 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.

Містобудівна документація розроблена Державним підприємством “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО” імені Ю.М.БІЛОКОНЯ” на замовлення департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради.

Проект призначений для регулювання планування та забудови території міста з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, раціонального використання території щодо створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки, забезпечення вільного доступу громадян до інформації стосовно розвитку населеного пункту.

Рішення про затвердження Проекту прийматиме Херсонська міська рада.

Громадське обговорення Проекту триватиме з 27.01.2022 по 28.02.2022.

З Проектом, в тому числі зі звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитися у приміщенні міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів: https://miskrada.kherson.ua/, у розділі “Генеральний план міста”.

Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до Проекту.

Зауваження та пропозиції громадськості до Проекту приймаються з 27.01.2022 по 28.02.2022 у кабінеті № 120  адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, у письмовому вигляді із зазначенням особи заявника та зворотної адреси для надання відповіді.

Пропозиції та зауваження можна надіслати електронною поштою на адресу: [email protected] ua.

 Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Тетяна ЖЕРНАКОВА – заступник начальника відділу містобудівного кадастру та охорони історичного середовища управління містобудування та архітектури департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради.

Анонімні пропозиції або подані після 28.02.2022 не розглядаються.

Строк завершення розгляду пропозицій – 28.03.2022.

Громадські слухання проєкту відбудуться 17.02.2022 о 14-00 за адресою: просп. Ушакова, 37,  велика зала.

У зв’язку з встановленням карантину на території України з 19 грудня 2020 р. до 31 березня 2022 р., інформація про вимоги до учасників громадських слухань буде оприлюднена додатково на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо Проекту відсутня.

Вам також може сподобатися

“Земельна” комісія активно готується до планового засідання сесії міськради
Проект містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану м.Херсона”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X