Повідомлення про оприлюднення документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Оголошення
👁 85

Відповідно до ст. 5, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Херсонська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (далі – Звіт) «Програма економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2022 рік» (далі – ДДП).

         Основною метою ДДП є створення успішної, конкурентоспроможної Херсонської міської територіальної громади, забезпечення ефективного використання внутрішнього потенціалу території Херсонської МТГ для досягнення її сталого розвитку, що створює умови для підвищення рівня добробуту та доходів громадян під час досягнення згуртованості в соціальному, гуманітарному, економічному, екологічному та просторовому вимірах.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП – Херсонська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 25 листопада 2021 року. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 25 листопада                  2021 року по 24 грудня 2021 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Херсонська міська рада.

Орган, до якого подаються зауваження – Херсонська міська рада за адресою: 73003, м.Херсон, просп. Ушакова, 37, поверх V, каб. 502, з 8.00 до 17.00, [email protected], тел.: (0552) 49-11-15.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з  25 листопада 2021 року по 24 грудня 2021року.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – департамент захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської  обласної державної адміністрації https://khoda.gov.ua/departament-ekologi%25d1%2597-ta-prirodnix-resursiv та Херсонська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням на сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів: https://miskrada.kherson.ua/pro-kherson/prohrama-ekonomichnoho-i-sotsialnoho-rozvytku-m-khersona/

Вам також може сподобатися

Херсонська міськрада отримала подяку від Представництва Фонду ООН за успішну розбудову системи протидії домашньому насильству
26 листопада відбудеться комісійне обстеження виконаних робіт з ремонту доріг

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X