Підсумковий висновок за результатами моніторингу виконання програм (реалізації проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надавалася фінансова підтримка з бюджету Херсонської міської територіальної громади у 2021 році

№ з/пНазва організаціїНазва проєктуОбсяг бюджетних коштів, виділених для реалізації проєкту,  грнОбсяг бюджетних коштів, використаних для реалізації проєкту ,грнВідповідність результативних показників виконання програми (проєкту, заходу) запланованим результативним показникам
 Херсонська міська організація ветеранів війни і праці
ЗВІТ
Підтримка та посилення соціального захисту ветеранів Другої світової війни і праці15000,0014998,26Проєкт реалізовано у повному обсязі. Протягом 2021 року Херсонська міська організація ветеранів війни і праці брала безпосередню участь в організації та проведені  заходів з відзначення державних свят та пам’ятних дат із покладанням квітів і вінків до меморіалів пам’яті м. Херсона. Проводилося  відвідування ветеранів війни та праці, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни  на дому. З нагоди 76-ої річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та інших державних свят та пам’ятних дат громадська організація брала участь у конференціях, круглих столах. Також було організовано та проведено низку  конкурсів (на кращу ветеранську організацію, конкурс «Волонтер року»). Проєктом охоплено 507 мешканців міста. Прийняло безпосередню участь у проєкті 265 осіб.
 ВійніХерсонська міська організація Української союзу ветеранів Афганістану  
ЗВІТ
Підтримка та посилення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав  22500,0021053,80Проєкт реалізовано не в повному обсязі у зв’язку із карантинними обмеженнями. В рамках проєкту громадська організація приймала участь у відзначенні державних свят та пам’ятних дат із покладанням квітів до меморіалів пам’яті  м.Херсона. З метою військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні члени організації приймали участь у відкритих уроках в учбових закладах міста. Також було організовано святковий концерт та польову кухню у парку Слави міста Херсона. Відбулася святкова зустріч з учасниками  бойових дій на території інших держав, членами сімей загиблих воїнів із врученням їм продовольчих наборів. Члени громадської організації брали безпосередню участь в організації та проведенні змагань по кульовій стрільбі Херсонського гарнізону з пістолета Макарова, який присвячено Дню Захисника Вітчизни. Організацією придбано призи та сувеніри для проведення  Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг». Проєктом охоплено 1193 особи. Прийняло безпосередню участь у проєкті 100 осіб.
 Громадська організація «Українська Єдність»  
ЗВІТ
Реадаптація учасників бойових дій та членів їх родин69100,0069100,00Проєкт реалізовано у повному обсязі. Проєктом охоплено понад 600 осіб, серед яких учнів навчальних закладів м. Херсона, мешканці м.Херсона.  В рамках реалізації проєкту знято документальний фільм навчального характеру за участі реальних персонажів (представників спецпідрозділів та учнів м.Херсона) для подальшого демонстрування в навчальних закладах м.Херсона. Також в рамках реалізації проєкту відкрито кабінет реабілітації та оздоровлення ветеранів АТО, учасників бойових дій. Протягом дії проєкту послугами кабінету реабілітації скористалися 100 осіб.
 Громадська організація «Учасників бойових дій та ветеранів АТО -Південна Фортеця»  
ЗВІТ
Психологічна та фізкультурно-активна реабілітація учасників  АТО\ОСС м.Херсона36730,036730,0Проєкт реалізовано у повному обсязі. У рамках проєкту проведено 36 футбольних матчів                    (20 матчів у Херсонській області, а також 16 виїзних матчів:                   6 – у м. Одеса, 6 – у м. Миколаїв, 2 – у м.Вознесенськ,   2 –                      у м. Кропивницький). Прийняло безпосередню участь у проєкті  80 учасників, охоплено проєктом 200 осіб.        Проведення спортивних заходів сприятимуть належній психофізичній реабілітації, відновленню фізичної активності, залучення ветеранів та їхніх сімей до здорового способу життя тазанять спортом.
                Всього   143 330,00141 882,06 

Вам також може сподобатися

МКП «Херсонтеплоенерго» закликає херсонців сплатити за тепло до 15 лютого
У Херсоні оголосили конкурс підтримки бізнес-ідей, що стосуються розвитку туризму

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X