Опитування в рамках дослідження «Зменшення ризиків від посух» Виробникам сільськогосподарської продукції

Оголошення
👁 163

З метою покращення розуміння, підвищення готовності та стійкості до ризиків пов’язаних з сільськогосподарською посухою, на постраждалій від конфлікту східній Україні та на територіях поблизу Азовського моря, у 2019 році був сформований Консорціум Зменшення Ризику – це група міжнародних та місцевих неурядових організацій, які реалізують свої активності на національному, регіональному та місцевому рівнях. У 2021 році за фінансової підтримки USAID, Консорціум виконує проєкт щодо зональної оцінки ризиків і оцінку зменшення ризику посухи на території Херсонської області.

Враховуючи зазначене, з 27 жовтня по 15 листопада 2021 року в рамках дослідження «Зменшення ризиків від посух», неурядова організація Ініціатива ІМРАСТ, партнер Консорціум Зменшення Ризику, планує провести опитування підприємств (мікро/малі/середні фермерські господарства) та домогосподарств, які вирощують власні врожаї у Херсонській області.

Метою дослідження є розуміння соціально-екологічних показників вразливості до посухи Херсонської області і поточних заходів щодо пом’якшення наслідків, а також передових досвід, проблеми та перешкоди, з якими стикаються виробники сільськогосподарської продукції.

У разі зацікавленості щодо участі в опитуванні рекомендуємо звертатися до представника неурядової організації Ініціатива ІМРАСТ – Ольги Селезньової (0633516983).

Вам також може сподобатися

Скорочення кількості рекламних конструкцій у місті, їх модернізація та розробка схем розміщення – такі питання сьогодні постали перед депутатами «архітектурної» комісії
Оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Херсонського району

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X