Оголошення щодо формування нового складу Комісії з обстеження та надання компенсації за пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна на території Херсонської міської територіальної громади

Оголошення
👁 252

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2023     № 565 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381»,  формується новий склад Комісії з обстеження та надання компенсації за пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна на території Херсонської міської територіальної громади. Згідно з пунктом 7 Порядку надання компенсації  для відновлення  окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», до складу комісії входять представники громадськості.

Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається відповідно до вимог зазначеного Порядку, на електронну адресу [email protected].

Вам також може сподобатися

Рівень води у Херсоні знизився на понад 1 м
До уваги жителів Херсонської громади!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X