Оголошення про збір пропозицій до проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м. Херсона та Плану зонування території м. Херсона»

  1. Головна
  2. Оголошення
  3. Оголошення про збір пропозицій до проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м. Херсона та Плану зонування території м. Херсона»

Херсонською міською радою прийняте рішення від 18.06.2021 № 342  «Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м. Херсона та Плану зонування території м. Херсона».

В зв’язку з цим, звертаємося до всіх мешканців міста, підприємців, представників громадських організацій, органів самоорганізації населення, професійної спільноти архітекторів Херсону з проханням надати пропозиції щодо перспективного використання територій міста, розміщення нової та реконструкції існуючої забудови.

Ці данні необхідні для врахування у Генеральному плані міста, що в подальшому дозволить використовувати території  на законних підставах.

Пропозиції можна надавати до департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради до 1 вересня 2021 року за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 208, або направляти на електронну пошту департаменту:  [email protected]

Меню
X
X