Оголошення про проведення громадських слухань щодо проєкту рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про затвердження змін та доповнень до Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Херсона», затверджених рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.02.2019 №54

Оголошення
👁 213

07.12.2021 о 930 год. в актовій залі Херсонської обласної організації  українського товариства мисливців і рибалок, м. Херсон, вул. Канатна (Полякова), 2  відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради  «Про затвердження змін до Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення                м. Херсона»

Запрошуємо мешканців міста прийняти участь в обговоренні даного проекту. Проєкт рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради разом з аналізом регуляторного впливу  оприлюднено  у газеті СВ «Гривна» 21.10.2021 №42, у мережі Інтернет на сайті Херсонської міської ради https://miskrada.kherson.ua/prozoryj-kherson/proiekty-rehuliatornykh-aktiv/.

Вам також може сподобатися

Оголошення про проведення конкурсу із визначення робочого органу
Херсонводоканал дає можливість погасити борги за послуги поетапно

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X