Оголошення про оновлення адресних табличок

  1. Головна
  2. Оголошення
  3. Оголошення про оновлення адресних табличок

Шановні мешканці нашого міста!

Звертаємося до Вас з наступною інформацією.

З метою забезпечення естетичного вигляду міста, організації його благоустрою та ідентифікації серед інших міст необхідно оновити нумерацію під’їздів та адресні таблички на фасадах Ваших будівель, установ, підприємств і закладів. Це дозволить створити комфортний візуальний простір і спростить жителям, гостям та фахівцям спеціальних служб орієнтуватися у місті.

Вимоги шодо розмішення на фасадах жилих будинків покажчиків назви вулиці, провулка, площі, номера будинку; табличок з указівкою номерів під’їздів, а також номерів квартир, розміщених у даному під’їзді, які повинні вивішуватися біля входу в під’їзд (сходову клітку) визначено у пункті 3.4 «Зовнішній благоустрій будинків і прибудинкових територій» Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 №76, Вони повинні бути розмішені однотипно в кожному під’їзді, будинку, мікрорайоні.

Перелік геонімів (назв вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) міста Херсона, селищних та сільської рад, розташованих на території, яка входить до юрисдикції Херсонської міської ради, затверджено рішенням міської ради від 13.10.2009 №1279.

Ряд вулиць, провулків, площ які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» перейменовано згідно з розпорядженням міського голови від 19.02.2016 №80 р.

Зразки адресного знака та таблички на під’їздах будинків у місті Херсоні затверджено виконавчим комітетом міської ради рішення від 16.04.2013 №109. Утримувачі та власники будівель мають можливість самостійно демонтувати застарілі та виготовити адресні таблички за вимогами, затвердженими даним рішенням, звернувшись до відповідних суб’єктів господарювання нашого міста.

Меню
X
X