Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум під назвою «Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах».

Оголошення
👁 149

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу та Rotary Club Lviv Innovational підготували унікальний, досі небачений в Україні Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний  онлайн Форум під назвою «Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах». Стартує наймасштабніша подія в сфері бізнесу з 2 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року. 

Онлайн – трансляції в зазначені терміни відбуватимуться щодня з 19:00 до 21:00. Цей глобальний благодійний проєкт покликаний на якісну взаємодію між підприємцями та слухачами форуму. Адже, кризові часи в бізнесі створені для того, аби зуміти вчасно зупинитися та перенаправити власний вектор в ту сторону, котра  спроможна не лише врятувати бізнес, а покращити його. Тому, саме наші спікери в онлайн-зустрічах, які триватимуть 100 днів дискутуватимуть про такі важливі теми:

  • сучасні стратегії розвитку;
  • процесне та проектне управління; 
  • операційне управління організацією;      
  • фінансові та стратегічні рішення;
  • стратегічний та операційний маркетинг; 
  • корпоративна культура; 
  • партнерство у бізнесі; організація систем продажів;
  • піар та медійний супровід;
  • юридичні рішення;
  • побудова сучасних бізнес-систем. управління та розвиток персоналу;

Секретами в прийнятті сучасних управлінських рішень поділяться десятки успішних підприємців, серед яких ви зможете почути Анатолія Кінаха, Тараса Кіцмея, Геннадія Чижикова, Анатолія Корчинського, Степана Кубіва, Володимира Лавренчука, Павла Шеремета, Ростислава Вовка, Михайла Колісника, Михайла Крікунова, Євгена Пенцака та багатьох інших впливових та успішних власників, керівників та бізнес-тренерів України.

Онлайн-форум дарує можливість спілкування, обміну досвідом та важливої інформації. Експерти розкриватимуть власні секрети ведення бізнесу в кризові часи та навчатимуть цьому слухачів.

Мотивація, заохочення, комунікація, безцінні знання  – це те, що чекатиме керівників, власників підприємств та організацій після онлайн- зустрічей з експертами.

Також хочемо повідомити, що усі кошти від  продажу квитків на участь у форумі буде спрямовано на підтримку молоді з інвалідністю, а саме створення віддалених робочих місць з подальшим навчанням та працевлаштуванням. Метою цієї благодійної акції є зміна ставлення українських керівників  до культури працевлаштування людей з інвалідністю.

Дізнатися більше: https://uabl.org/vseukrainskyi-blahodiinyi-onlain-forum/

Вам також може сподобатися

У Херсоні завершили поточний ремонт вулиць Гагаріна та Тираспольської
Міський голова контролює хід виконання ремонтних робіт у Херсонській гімназії №3

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X