Херсонська міська територіальна громада оголошує початок відбору кандидатів на отримання звання «Амбасадор Херсонської міської територіальної громади»!

Оголошення
👁 307

Амбасадорами можуть стати особи, які з метою формування й поліпшення іміджу та престижу Херсонської міської територіальної громади сприятимуть розвитку економічного, інвестиційного, інформаційного та культурного співробітництва із закордонними громадами та інвесторами.

Кандидатами на отримання звання «Амбасадор Херсонської міської територіальної громади» можуть стати представники у галузях науки, інформаційних технологій, спорту та культури, бізнес-сектору, громадські діячі.

Основними завданнями Амбасадорів є:

 1. Сприяння промоції Херсонської міської територіальної громади як туристичного та ділового центру України.
 2. Сприяння в обміні інформацією з метою розвитку міжнародних відносин між Херсонською міською територіальною громадою та спорідненим містом та/або країною перебування.
 3. Презентація Херсонської міської територіальної громади у сфері міжнародних відносин у ділових колах, бізнес-організаціях, інших установах, створених у країні призначення/перебування, та участь у вищеназваних формуваннях відповідно до окремого Технічного завдання з відповідним обґрунтуванням доцільності участі.
 4. Інформування виконавчих органів Херсонської міської ради про можливості співробітництва у галузях економіки, культури, освіти та залучення іноземних інвестицій.
 5. Надання виконавчим органам Херсонської міської ради інформації про заплановані міжнародні конгреси, конференції чи будь-які інші заходи, в яких можливо взяти участь, а також про результати їхнього проведення.

Амбасадор виконує завдання та функції на громадських засадах, без фінансування з бюджету Херсонської міської територіальної громади.

Всі представницькі витрати здійснює за власний кошт.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

 • громадяни України або інших країн, але тісно пов’язані з Херсонською міською територіальною громадою: народилися, навчалися або працювали тривалий час;
 • повна вища освіта;
 • письмові рекомендації щодо особистих, професійних якостей та ділової репутації за підписом керівників громадських організацій, представників державних установ та міжнародних організацій тощо;
 • інформаційні матеріали, що розкривають кваліфікаційні характеристики кандидата;
 • копії відзнак.

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ СТАТИ КАНДИДАТОМ:

Надати на електронну адресу департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради [email protected] заяву, в якій має бути розкрито власну мотивацію та можливості представляти Херсонську міську територіальну громаду на міжнародному рівні.

До заяви також рекомендується додати:

 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію диплома про вищу освіту;
 • інформаційні матеріали, що розкривають кваліфікаційні характеристики кандидата;
 • копії відзнак;
 • письмові рекомендації щодо особистих, професійних якостей та ділової репутації за підписом керівників громадських організацій, представників державних установ та міжнародних організацій тощо.

Оголошення діє на постійній основі.

Детальніше – за посиланнями:

https://miskrada.kherson.ua/wp-content/uploads/2021/11/s619-2021.pdf

https://miskrada.kherson.ua/wp-content/uploads/2021/11/r404-2021.pdf

Вам також може сподобатися

Розпочався капітальний ремонт у школі № 52
У Херсоні розпочалась вакцинація третьою дозою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X